Nowość w Akademii Finansów i Biznesu Vistula ! Finanse i Rachunkowość z prestiżową akredytacją ACCA - STUDIA ONLINE !

Jeśli intensywnie pracujesz, podróżujesz lub z innego powodu nie możesz studiować w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, idealne rozwiązanie znajdziesz w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w której finanse i rachunkowość z uznawaną na całym świecie akredytacją ACCA możesz studiować online. To nowość w ofercie tej biznesowej, międzynarodowej uczelni.

 

Studia dla ambitnych

 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula od lat prowadzi studia licencjackie na kierunku Finanse i Rachunkowość, a w ich ramach specjalizację z akredytacją ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). Teraz taki program jest także dostępny w ramach studiów online. To oferta dla ambitnych. Studia są bardziej wymagające, ale dają możliwość zyskania wyspecjalizowanej wiedzy na najwyższym poziomie i zarazem jej weryfikacji zgodnie ze standardami międzynarodowymi. – Studenci w ramach studiów mogą zdać wszystkie egzaminy ACCA na poziomie Fundamentals – podkreśla dr hab. Mirosław Bojańczyk, profesor AFiB Vistula. Dodaje, że absolwenci, oprócz dyplomu Vistuli, mogą otrzymać suplement potwierdzający zdanie wybranych egzaminów wg międzynarodowych standardów. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy marzą o karierze w międzynarodowych korporacjach lub planują pracować za granicą. Program studiów online jest taki sam jak studiów dziennych, inna jest tylko forma prowadzenia zajęć.

 

Online – studia również na lepsze czasy

 

Finanse i Rachunkowość, licencjackie studia z akredytacją ACCA zostały uruchomione w formule online, ponieważ tego oczekiwał rynek. Nie chodzi tu jednak o nauczanie przez Internet jako rozwiązanie awaryjne stosowane w czasie pandemii. Studia w trybie online są oferowane w Akademii Finansów i Biznesu od lat, bo taki jest światowy trend. – Bardzo dużo Polaków rozjechało się po świecie, intensywnie pracują lub podróżują i dla nich ta formuła jest wygodna – wyjaśnia profesor Bojańczyk. Akademia Finansów i Biznesu Vistula ma w zakresie nauczania online ogromne doświadczenie, opracowaną metodykę nauczania, wypróbowane narzędzia i wykwalifikowanych wykładowców. W edukacji, która jest skupiona na studencie wykorzystywane są multimedialne materiały przygotowane przez specjalistów od e-learningu a także elementy grywalizacji, quizy i ankiety. Programy są cały czas unowocześniane. 

W tej chwili AFiB Vistula prowadzi rekrutację na semestr, który rozpoczyna się w marcu. Dla chętnych uczelnia przygotowała atrakcyjne promocje.

 

Specjalność z akredytacją ACCA – to się opłaca

 

W obszarze finansów i rachunkowości nie ma drugiej takiej akredytacji jak ACCA. Studia z tą akredytacją pozwolą ci poznać system rachunkowości, standardy oraz regulacje, również na rynkach międzynarodowych. Odkryjesz specyfikę rachunkowości finansowej, zarządczej, bankowej i ubezpieczeniowej. Zdobędziesz wiedzę nt. zakładania biznesu oraz zarządzania podatkami w firmie. Staniesz się specjalistą ds. sporządzania sprawozdań finansowych i ich analizy.
Absolwenci studiów z akredytacją szybciej mogą rozpocząć proces zdobycia międzynarodowej kwalifikacji zawodowej ACCA, która pozwala wejść do profesjonalnej elity i rozwijać karierę na eksponowanych stanowiskach, również za granicą. Funkcje dyplomowanych księgowych z certyfikatem ACCA oferowane są w przedsiębiorstwach, koncernach międzynarodowych, w audycie wewnętrznym i zewnętrznym oraz w firmach konsultingowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów, Akademia Finansów i Biznesu Vistula zamierza też uruchomić w najbliższym czasie studia II stopnia ze specjalnością ACCA. Studia podyplomowe z tą akredytacją także cieszą się ogromną popularnością.

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistula.edu.pl

 

więcej artykułów..
ten artykuł był czytany 463 razy.