Opinie o uczelni

Zostaw opinię

Collegium Civitas w Warszawie

Nie chcę się wypowiadać nt kierunków studiów, wykładowców i studentów – jest to bardzo indywidualna sprawa, która nie powinna wpływać w mojej opinii na ocenę.
Ale jeśli chodzi o infrastrukturę i pomoc studentom – wszystko jest „fantastyczne”. W łazienkach nikt nie pali papierosów, jest papier toaletowy. Korytarze są czyste, sale dobrze oznakowane i wyposażone (również do zajęć hybrydowych). Na piętrach są automaty z przekąskami i napojami, kosze do segregacji śmieci. Biblioteka jest dobrze wyposażona, ma sporo stanowisk komputerowych z dostępem do systemów akademickich. Uczelnia stara się na bieżąco wdrażać nowinki techniczne, rektorat działa sprawnie. Na parterze Pałacu mamy sklepy, kawiarnie, bar mleczny i Bar Studio.

Karol
Rated 5 out of 5

Collegium Civitas w Warszawie

Wspaniała uczelnia! Duży wybór nowoczesnych kierunków, naprawdę ciekawe i dopasowane do specjalności fakultety. Wszyscy wykładowcy to przemiłe i kompetentne osoby. Cieszę się, że wybrałam tą uczelnie i naprawdę na wszystkie wykłady przychodzę z wielką ochotą. Jeśli szukacie uczelni na której faktycznie chcecie się nauczyć czegoś nowego to serdecznie polecam !

Ephemeri
Rated 5 out of 5