Wyszukane uczelnie - Informator Szkolny
0

Rekrutacja na studia II stopnia na kierunek DIETETYKA z dofinansowaniem z UE rozpoczęta!

Szanowni Studenci, Szanowni Kandydaci na studia, 15 kwietnia 2024 r. rozpoczęła się rekrutacja na studia II stopnia n ...

0

Bieg po zdrowie, badania, warsztaty i wiele innych atrakcji podczas Światowego Dnia Zdrowia.

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia z tej okazji już 5 kwietnia Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Wars ...

0

Zdrowie publiczne – NOWOŚĆ w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie!

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 listopada 2023 r. Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie udzielo ...

0

16 nowych kierunków studiów podyplomowych w WSIiZ!

Collegium Studiów Podyplomowych [CSP] Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, stwarza odpowiednie warunki d ...

0

Mikrobiologia żywności na kierunku dietetyka w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

W Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie studenci kierunku dietetyka poza praktyczną nauką układania jadł ...

0

Czy warto studiować kierunek Kosmetologia na studiach magisterskich we WSIIZ ?

Czy warto kontynuować kształcenie na studiach magisterskich na kierunku kosmetologia? Czy Wyższa Szkoła Inżynierii ...

  Masz pytanie? Skontaktuj się z działem rekrutacji Uczelni

  Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii

  Uniwersytet Medyczny w Białymstoku został założony w 1950. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, od 1950, oferuje pasjonujące kierunki medyczne. Wysokiej jakości edukacja w obszarze medycyny, stomatologii, farmacji i wielu innych.

  Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie, powstała w 1995 roku. Kształci na studiach I i II stopnia, a także oferuje studia podyplomowe, w tym specjalne studia pomostowe dla pielęgniarek.

  Wyższa Szkoła Zawodowa Ochrony Zdrowia powstała w 2011 roku. WSOZ TWP w Łomży kształci przyszłych ratowników medycznych na poziomie studiów licencjackich na Wydziale Medycyny Ratunkowej i Katastrof.

  Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim została utworzona w 2003. Uczelnia daje możliwość studiowania na kierunku ratownictwo medyczne. Po ukończeniu studiów absolwent otrzyma tytuł zawodowy licencjata.

  Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku została założona w 2001 roku. Oferuje studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie.

  Akademia Śląska to prywatna uczelnia w Katowicach, działająca od 2003 roku. Specjalizuje się w kształceniu w dziedzinach technicznych, artystycznych i medycznych.

  Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej została założona w 2004. Uczelnia oferuje szereg kierunków medycznych na studiach I, II stopnia.